Młynki elektryczne

Wysokiej jakości młynki elektryczne wykonane z naturalnego drewna lipowego lub bukowego. Posiadają samoczyszczące i samoostrzące się kamienie mielące z korundu ceramicznie wiązanego. Wymienne kołki ozdobne umożliwiają dopasowanie młynka do każdej kuchni. Wydajne, funkcjonalne, trwałe mogą służyć wiele lat.
Nadają się do mielenia wszystkich rodzajów zbóż (pszenica, żyto, jęczmień, obłuszczony owies, proso, orkisz, gryka), przypraw jak również do mielenia kukurydzy.

PORÓWNANIE MŁYNKÓW

 

Pico bukowy z lejkiem drewnianym

Młynek przeznaczony głównie do mielenia zboża. Obudowa i lejek wykonane z litego drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Młynek posiada samoostrzące i samoczyszczące się kamienie mielące wykonane z korundu ceramicznie wiązanego. Wyposażony dodatkowo w wymienne kołki ozdobne na froncie młynka w kolorze naturalnym oraz niebieskim.

Nr art.: 16100

 

 

Vario z lejkiem metalowym – NOWOŚĆ

Uniwersalny młynek (2 w 1) do mielenia ziarna na mąkę, śrutę i płatki z żarnowym systemem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego, lejek ze stali nierdzewnej. Młynek posiada dwie funkcje: mielenia oraz zgniatania ziaren. Aby otrzymać świeżą mąkę lub płatki wystarczy odpowiednio przekręcić lejek.

Nr art.: 17800

 

 

Vario z lejkiem drewnianym – NOWOŚĆ

Uniwersalny młynek (2 w 1) do mielenia ziarna na mąkę, śrutę i płatki z żarnowym systemem mielącym. Obudowa i lejek młynka wykonane z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Młynek posiada dwie funkcje: mielenia oraz zgniatania ziaren. Aby otrzymać świeżą mąkę lub płatki wystarczy odpowiednio przekręcić lejek.

Zobacz nowe funkcjonalności młynka Vario

Nr art.: 17830

 

Cerealo 100 antracyt NOWOŚĆ

Uniwersalny młynek ze sklejki bukowej z dodatkami w kolorze antracytowym. Posiada funkcję wymiany kamieni mielących a także możliwość regulacji grubości przemiału poprzez przekręcenie lejkiem. Zastosowany w młynku Cerealo wymienny system mielący daje możliwość szybkiej zamiany młynka do mielenia zboża na młynek do mielenia kawy czy przypraw. Dzięki takiej możliwości można mielić zboża jak również surowce nie zawierające glutenu (np. kukurydzę) bez obawy, że mąka zostanie zanieczyszczona glutenem.

Nr art.: 19350

 

 

Cerealo 100 natur  NOWOŚĆ

Uniwersalny młynek ze sklejki bukowej w kolorze naturalnym. Posiada funkcję wymiany kamieni mielących a także możliwość regulacji grubości przemiału poprzez przekręcenie lejkiem. Zastosowany w młynku Cerealo wymienny system mielący daje możliwość szybkiej zamiany młynka do mielenia zboża na młynek do mielenia kawy czy przypraw. Dzięki takiej możliwości można mielić zboża jak również surowce nie zawierające glutenu (np. kukurydzę) bez obawy, że mąka zostanie zanieczyszczona glutenem.

Nr art.: 19250

 

 

Cerealo 125 antracyt NOWOŚĆ

Funkcjonalny młynek ze sklejki bukowej z dodatkami w kolorze antracytowym. Posiada funkcję wymiany kamieni mielących, dającą możliwość szybkiej zamiany młynka z młynka do mielenia zboża na młynek np. do kawy czy przypraw. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 19550

 

 

Cerealo 125 natur – NOWOŚĆ

Funkcjonalny młynek ze sklejki bukowej z dodatkami w kolorze naturalnym. Posiada funkcję wymiany kamieni mielących, dającą możliwość szybkiej zamiany młynka z młynka do mielenia zboża na młynek np. do kawy czy przypraw. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 19450

 

 

Cerealo 200 antracyt NOWOŚĆ

Wydajny, uniwersalny młynek z wymiennym systemem mielącym. Daje wiele możliwości. Bez trudu można go zamienić z młynka do mielenia zboża na młynek do kawy czy do przypraw. Wystarczy tylko wymienić kamienie mielące. Wymienny system mielący pozwala na mielenie bezglutenowych surowców bez ryzyka, że mąka zostanie zanieczyszczona. Młynek wykonany ze sklejki bukowej z dodatkami w kolorze antracytowym.

Nr art.: 19750

 

 

Cerealo 200 natur NOWOŚĆ

Wydajny, uniwersalny młynek z wymiennym systemem mielącym. Daje wiele możliwości. Bez trudu można go zamienić z młynka do mielenia zboża na młynek do kawy czy do przypraw. Wystarczy tylko wymienić kamienie mielące. Wymienny system mielący pozwala na mielenie bezglutenowych surowców bez ryzyka, że mąka zostanie zanieczyszczona. Wykonany ze sklejki bukowej z dodatkami w kolorze naturalnym.

Nr art.: 19650