Galeria zdjęć

Niro Bio na targach żywności ekologicznej

VI Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych EcoTime. Wszyscy, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową 8 i 9 kwietnia skupili swoją uwagę własnie tam :) Nie mogło nas zabraknąć! Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stanowiska!

Po raz dziewiąty uczestniczyliśmy w IX edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i V edycji Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Jest to największa i najważniejsza impreza wystawiennicza w Polsce, dedykowana przedstawicielom rynku bioproduktów oraz miłośnikom ekologicznego stylu życia.

Targi WorldFood Warsaw to najważniejsze targi w Warszawie poświęcone sektorowi spożywczemu– od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Mieliśmy okazję zaprezentować swoje produkty oraz podyskutować o kondycji branży w Polsce i za granicą.

Niedawno mieliśmy przyjemność gościć w naszej firmie przedstawicieli blogu www.bio-zycie.pl, na którym można znaleźć rzetelne informacje, aktualności i ciekawostki związane z prostym, zdrowym życiem w zgodzie z naturą. Zobaczcie zdjęcia!