Misja i wartości

W co wierzymy?

W NIRO wierzymy w potęgę pełnego ziarna i wartości odżywczych, jakie się w nim kryją. Wierzymy, że wybór ekologicznych produktów z pełnego przemiału ma kluczowy wpływ na nasze zdrowie. Wierzymy, że to co ląduje na naszym talerzu bezpośrednio przekłada się na stan naszego zdrowia i jakość życia – zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Dlatego naszą misją jest dostarczanie Państwu każdego dnia najwyższej jakości jak najmniej przetworzonych pełnowartościowych produktów ekologicznych: bio makaronów z pełnego przemiału ziarna orkiszu, bio przetworów zbożowych oraz zróżnicowanych produktów bezglutenowych. Dodatkowo posiadamy szeroką ofertę młynków żarnowych. Wszystko to by promować i ułatwiać zdrowy sposób odżywiania się.

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że w naszym zakładzie produkowana jest tylko i wyłącznie żywność ekologiczna- nie prowadzimy żadnej produkcji konwencjonalnej. Dodatkowo przerabiamy tylko ekologiczne ziarno pochodzące od zaufanych i rzetelnych rolników ekologicznych głównie z Polski, z którymi współpracujemy od początku istnienia NIRO-Bio. Nasi klienci mają 100% pewności, że trafią do nich najwyższej jakości produkty ekologiczne.

NIRO – Najbardziej Inteligentny Rodzaj Odżywiania.