Młynki ręczne

Młynki ręczne produkowane z naturalnego drewna bukowego, nasączonego olejem lnianym. Posiadają kamienie mielące z korundu ceramicznie wiązanego. W zależności od modelu nadają się do mielenia zboża, przypraw, kawy i innych nasion (za wyjątkiem nasion oleistych) jak również do robienia płatków.

 

LH miniMłynek LH mini z żarnowym systemem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego. NOWOŚĆ

Mały, poręczny młynek żarnowy idealny do mielenia pieprzu i przypraw. Wykonany z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11700-1

 

LH mini z otwieranym pojemnikiem NOWOŚĆ Młynek LH mini z otwieranym pojemnikiem. Posiada żarnowy system mielący. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Mały, poręczny młynek żarnowy idealny do mielenia pieprzu i przypraw. Wykonany z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału. Młynek wyposażony w otwierany pojemnik na przyprawy dzięki czemu pieprz można mielić bezpośrednio na potrawę.

Nr art.:11700

 

MANUS NOWOŚĆMłynek Manus z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Żarnowy młynek przeznaczony do mielenia kawy. Obudowa wykonana z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11600

 

Ligno ManualMłynek Ligno Manual z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.

Poręczny młynek, przeznaczony głównie do mielenia zboża i przypraw. Obudowa wykonana z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11400

 

Ligno Manual (do mielenia kawy)Młynek Ligno Manual do mielenia kawy z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Żarnowy młynek do mielenia kawy. Obudowa wykonana z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11400

 

Ligno PetitMłynek Ligno Petit z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Mały, poręczny idealny do mielenia pieprzu jak i zboża. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art. 11100

 

Campo metalowe

Młynek Campoz metalowym systemem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.Młynek ręczny Campo wykonany z naturalnego drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada metalowy system mielący, mocowanie do stołu, oraz możliwość regulacji grubości przemiału. Z młynkiem Campo przygotowanie pełnowartościowego śniadania jest czystą przyjemnością. Nie tylko z owsa, lecz także z wszystkich rodzajów zbóż możecie Państwo zrobić płatki. Młynek ręczny Campo z metalowym systemem mielącym, nadaje się także do gniecenia oleistych ziaren i przypraw (len, słonecznik – oprócz maku). Walce wyposażone w wysokiej jakości łożyska kulkowe znacznie ułatwiają zgniatanie ziaren.

Nr art.: 11910

 

Campo kamienne

Młynek Campo z kamiennym systemem mielacym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.Młynek ręczny Campo wykonany z naturalnego drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada kamienny system mielący, mocowanie do stołu, oraz możliwość regulacji grubości przemiału. W młynku można przygotować pełnowartościowe płatki ze wszystkich rodzajów zbóż. Walce wyposażone w wysokiej jakości łożyska kulkowe znacznie ułatwiają zgniatanie ziaren.

Nr art.: 11900

 

CountryMłynek Country z żarnowym systemem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.

Młynek umożliwia zmielenie w krótkim czasie dużej ilości mąki, wystarczającej do upieczenia domowego chleba. Nadaje się również do mielenia kukurydzy.

Nr art.: 12950

 

CHMłynek CH

Praktyczny młynek wyposażony w plastikowy pojemnik na mąkę, w którym bezpośrednio po zmieleniu można przygotować musli.

Nr art. 11120