Młynki ręczne

Drewniane młynki ręczne

Młynki ręczne produkowane z naturalnego drewna bukowego, nasączonego olejem lnianym. Posiadają kamienie mielące z korundu ceramicznie wiązanego. W zależności od modelu nadają się do mielenia zboża, przypraw, kawy i innych nasion (za wyjątkiem nasion oleistych) jak również do robienia płatków.

Ręczne młynki do ziaren zbóż, przypraw, kawy

Młynki do ziaren pozwalają uzyskać głębię smaku i maksimum wartości odżywczych z każdego grama mielonego produktu. A przy tym stanowią prawdziwą ozdobę kuchni. Poznaj naszą ofertę ręcznych młynków do mielenia zboża, nasion, przypraw, kawy. Zobacz, jak przyjemny może być rytuał przygotowywania posiłku lub napoju.

 

LH miniMłynek LH mini z żarnowym systemem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego. NOWOŚĆ

Mały, poręczny młynek żarnowy idealny do mielenia pieprzu i przypraw. Wykonany z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11700-1

 

LH mini z otwieranym pojemnikiem NOWOŚĆ Młynek LH mini z otwieranym pojemnikiem. Posiada żarnowy system mielący. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Mały, poręczny młynek żarnowy idealny do mielenia pieprzu i przypraw. Wykonany z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału. Młynek wyposażony w otwierany pojemnik na przyprawy dzięki czemu pieprz można mielić bezpośrednio na potrawę.

Nr art.:11700

 

MANUS NOWOŚĆMłynek Manus z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Żarnowy młynek przeznaczony do mielenia kawy. Obudowa wykonana z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11600

 

Ligno ManualMłynek Ligno Manual z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.

Poręczny młynek, przeznaczony głównie do mielenia zboża i przypraw. Obudowa wykonana z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11400

 

Ligno Manual (do mielenia kawy)Młynek Ligno Manual do mielenia kawy z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Żarnowy młynek do mielenia kawy. Obudowa wykonana z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art.: 11400

 

Ligno PetitMłynek Ligno Petit z żarnowym systetem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego

Mały, poręczny idealny do mielenia pieprzu jak i zboża. Posiada możliwość regulacji grubości przemiału.

Nr art. 11100

 

Campo metalowe

Młynek Campoz metalowym systemem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.Młynek ręczny Campo wykonany z naturalnego drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada metalowy system mielący, mocowanie do stołu, oraz możliwość regulacji grubości przemiału. Z młynkiem Campo przygotowanie pełnowartościowego śniadania jest czystą przyjemnością. Nie tylko z owsa, lecz także z wszystkich rodzajów zbóż możecie Państwo zrobić płatki. Młynek ręczny Campo z metalowym systemem mielącym, nadaje się także do gniecenia oleistych ziaren i przypraw (len, słonecznik – oprócz maku). Walce wyposażone w wysokiej jakości łożyska kulkowe znacznie ułatwiają zgniatanie ziaren.

Nr art.: 11910

 

Campo kamienne

Młynek Campo z kamiennym systemem mielacym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.Młynek ręczny Campo wykonany z naturalnego drewna bukowego nasączonego olejem lnianym. Posiada kamienny system mielący, mocowanie do stołu, oraz możliwość regulacji grubości przemiału. W młynku można przygotować pełnowartościowe płatki ze wszystkich rodzajów zbóż. Walce wyposażone w wysokiej jakości łożyska kulkowe znacznie ułatwiają zgniatanie ziaren.

Nr art.: 11900

 

CountryMłynek Country z żarnowym systemem mielącym. Obudowa wykonana z drewna bukowego.

Młynek umożliwia zmielenie w krótkim czasie dużej ilości mąki, wystarczającej do upieczenia domowego chleba. Nadaje się również do mielenia kukurydzy.

Nr art.: 12950

 

CHMłynek CH

Praktyczny młynek wyposażony w plastikowy pojemnik na mąkę, w którym bezpośrednio po zmieleniu można przygotować musli.

Nr art. 11120

 

Wybierz ręczny młynek do ziaren dla smaku i dla zdrowia

Dostępna w sklepach mąka, zmielona w warunkach przemysłowych, zalegająca tygodniami na półkach, dużo gorzej wypada w porównaniu ze świeżą, pozyskaną z ziaren zbóż na świeżo przed wypiekiem chleba, czy przygotowaniem makaronu. Podobnie rzecz wygląda w przypadku sproszkowanych przypraw i kawy. Dlatego dla wszystkich miłośników dobrych smaków oraz osób, które dbają o właściwe odżywienie organizmu, proponujemy ręczne młynki do ziaren. Dostępne w naszym sklepie urządzenia wykorzystasz do rozdrobnienia zbóż, nasion roślin oleistych, przypraw, ziaren kawy i wielu innych produktów. Zwłaszcza jeśli korzystasz z surowców ekologicznych, stanowi to gwarancję zdrowia i smaku. W ten sposób zachowasz najwięcej naturalnych walorów, którymi cechują się plony rolne.

Najlepsze młynki do ziaren zbóż

Jeśli samodzielnie wypiekasz chleb, ciasta, ciastka, przekąski, wyrabiasz ciasto na makaron i kluski, zapewne chcesz zachować jak największą kontrolę nad tym, co i w jakiej postaci trafia do Twojego żołądka. Właśnie dla Ciebie mamy więc doskonałe ręczne młynki do ziaren zbóż. Takie, jak na przykład:

  •       Młynek do mielenia ziaren Country — bardzo atrakcyjny wizualnie, a przy tym wytrzymały, łatwy w obsłudze i wydajny. Pozwala w krótkim czasie uzyskać znaczne ilości mąki, wystarczające do upieczenia domowego chleba. Kamienie mielące z twardego korundu radzą sobie nawet z dużymi ziarnami kukurydzy, co jest jednym z wyróżników tego sprzętu.
  •       Młynek do mielenia nasion ręczny CH to najlepszy dowód, że wysoka jakość nie musi się wiązać z potężnymi gabarytami i wysoką masą. Urządzenie to jest wyjątkowo lekkie, waży zaledwie 1,2 kilograma przy łącznej wysokości 35 cm i średnicy blisko 10 cm. Nie należy się temu dziwić, zważywszy, że znaczną część młynka stanowi plastikowy pojemnik do mielenia mąki. Wewnątrz jednak znajduje się solidny i ciężki, kamienny system mielący z korundu. Wśród tradycyjnych drewnianych młynków do nasion i ziaren, ten wyróżnia się nowoczesną formą i nieprzytłaczającym designem.

Młynek do ziaren oleistych, przypraw, kawy

Pamiętaj, że w młynku zmielisz nie tylko ziarna zbóż, ale też nasiona roślin oleistych (len, słonecznik), przyprawy (np. pieprz) czy kawę. Idealnie do tego celu nadają się:

  •       Młynek do ziaren ręczny Campo – niezwykle stylowy, wykonany z drewna bukowego, zabezpieczonego olejem lnianym. Występuje w dwóch wersjach – z kamiennym lub metalowym systemem mielącym. Drugi z nich nadaje się także zgniatania do roślin oleistych i przypraw – jest to więc idealny ręczny młynek do siemienia lnianego, czy słonecznika. Urządzenie posiada możliwość regulacji grubości przemiału. Ręczną pracę znacznie ułatwiają wysokiej jakości łożyska kulkowe. Młynek mocowany jest na sztywno do blatu lub stołu.
  •       Młynek ręczny LH mini, z otwieranym pojemnikiem lub bez. Sprawdza się przede wszystkim jako doskonały młynek do ziaren pieprzu i innych przypraw. Może być używany bezpośrednio w czasie gotowania, dzięki czemu Twoje potrawy będą jeszcze smaczniejsze i bardziej świeże. Wydajne żarna z korundu mają możliwość regulacji przemiału.
  •       Ręczny młynek do mielenia zboża Ligno Petit – również niewielkich rozmiarów, także nadaje się do rozdrabniania przypraw. Zaklęte w prostej, ale stylowej drewnianej obudowie, kamienne żarna pozwalają zmieniać grubość przemiału.
  •       Ręczny młynek do kawy Manus pozwala delektować się aromatem świeżo zmielonych ziaren, zamieniając parzenie czarnego napoju w prawdziwy rytuał. Tradycyjny kształt, obudowa z drewna bukowego nasączonego olejem lnianym, a wewnątrz silne żarna kamienne z możliwością regulacji – to wszystko stanowi zapowiedź wspaniałego poranka z filiżanką ulubionej espresso.